28 листопад у міжнародному аеропорті «Львів» відбулася 5-та ювілейна Гала Почесних Амбасадорів. Заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко вручив відзнаки 7 новообраним Амбасадорам за вагомий внесок у розвиток Львова як достойного місця проведення заходів ділової гостинності (національних та міжнародних конференцій, конгресів, самітів, симпозіумів тощо).

На урочисту церемонію зібралися наукове та бізнес середовище Львова, щоб підтримати своїх колег, ближче познайомитися з Програмою Почесних Амбасадорів.

Спеціальним гостем заходу став КШИШТОФ ЦЕЛЮХ – засновник та директор Celuch Consulting, експерт в галузі конференц-індустрії, CMM, CITE, CIS, HMCC, CED.

Він мотивув Амбасадорів до ще активнішої співпраці з конференц-бюро щодо залучення міжнародних конференцій, розповівши декілька цікавих історії з власного досвіду.

Почесні Амбасадори Львова на 2019−2021 рр.:

 1. Тетяна Струк— директор Лінгвістичного Центру
 2. Оксана Заячківська— завідувачка кафедри нормальної фізіології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.
 3. Андрій Наконечний— проректор з наукової роботи Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.
 4. Богдан Шумилович— куратор проектів Центру міської історії Центрально-Східної Європи.
 5. Роман Кізима – дитячий онколог консультативної поліклініки та відділення хірургії КНПЛОР ЗУСДМЦ
 6. Стівен Батлер  – керуючий партнер Strategy Council UK
 7. Пітер Мейєр Расмусен –  генеральни йдиректор Amardico 120 Ukraine and J&L Consulting

При відборі фіналістів Програми, комісія керувалася такими критеріями:

 •  Тісний і тривалий зв’язок ізЛьвовом
 •  Успішність у ділових колах
 •  Лідерські здібності: наявність команди, послідовників
 •  Авторитет та хороша репутація у своїй галузі
 •  Публічна упізнаваність
 •  Висока моральність
 •  Особиста участь в організації та проведенні конференцій

У заході також взяли участь міжнародні експерти конференц-індустрії, серед яких:

📍РОБ ДЕВІДСОН – керівник і власник консалтингової компанії MICE Knowledge. Експерт в галузі конференц-індустрії та корпоративних мотиваційних подорожей, спеціалізується на науково-дослідних, освітніх та навчальних послугах. Автор семи книг на ці теми.

📍ДЕМЕТРІОС ФАКІНОС – директор/партнер в European Design Awards, член Консультативного комітету Porto Design Biennale та BMW Foundation Responsible Leaders Forum.

📍КРІСТІАН МУЧЛЕХНЕР – директор Конференц-бюро Відня (1991-2019). Один з провідних діячів міжнародної конференц-індустрії, президент Конгрес-Бюро Австрії/Austrian Convention Bureau, в минулому також був Президентом Європейської федерації конференц-міст та організації ІССА.

📍ФРАНСУА ЛАФОНТ – виконавчий директор Конгрес-Бюро Лексембургу.

Директор Львівського конференц-бюро Андрій Павлів на урочистій церемонії підбив підсумки діяльності програми за 4 роки.

За цей період було реалізовано 29 спільних проектів:

 • проведення міжнародних конференцій
 • залучення до Львова світових експертів для наукових, бізнесових подій
 • представлення Львова на профільних міжнародних виставках
 • ознайомлення закордонних гостей з конференц-можливостями міста

Лише у 2019 році спільно з Почесними Амбасадорами Львівське конференц-бюро подало 17 заявок на проведення конференцій. Здобуто право на проведення 5:

 1. IEEE EUROCON – 2021
 2. Wilhelm Bernard Workshop – 2021
 3. Conference on Medical Chemistry – 2020
 4. European Forum of Medical Associations – 2020
 5. 15-ий Міжнародний Конгрес EAVPT-2021

Сфера діяльності Почесних Амбасадорів надзвичайно різноманітна. Здебільшого, Амбасадори працюють в науковій, освітній, культурній, медичній, бізнесовій галузі. Чимало викладає в університетах і активно займається наукою.

Амбасадори 2019-2021 також працюють у медицині, бізнесі, культурі. Вони надзвичайно активні, і мають вже чимало планів для реалізації.

Активна діяльність Почесних Амбасадорів долає всі кордони. Їхня праця широко відома за межами України. Як вузькопрофільні спеціалісти Амбасадори реалізували себе у міжнародних компаніях, університетах. Вони учасники конференцій, часто виступають спікерами, дають свої лекції у різних куточках світу.

Почесні Амбасадори Львова є учасниками міжнародних, національних організацій, федерацій, асоціацій. Часто вони очолюють керівні позиції, чим представляють міста та країну на високому рівні. Завдяки їхній тісній співпраці з міжнародними колегами вдається організувати чимало проектів, привезти світових експертів, залучити міжнародні конференцій, форуми, конгреси до Львова.

Lviv Convention Bureau / Львівське конференц-бюро є засновником Програми Почених Амбасадорів Львова. Щороку комісія обирає аторитетів своєї галузі, які сприяють промоції Львова, залучають міжнародні конференції.

Детальніше про Програму Амбасадорів на офіційному сайті.