XX міжнародна стоматологічна виставка «Дентал-Україна» та XX міжнародний стоматологічний Форум відбудуться у Львові 26-28 жовтня 2022 року у Львівському палаці мистецтв. 

Команда ПрАТ «Гал-ЕКСПО» розпочинає осінній виставковий сезон та проводить першу велику виставку під час війни.  Цьогорічний традиційна стоматологічна виставка та форум святкує свій ювілей. За 20 років проект став найбільшою стоматологічною виставкою України.

Протягом трьох днів виставки виробники та постачальники стоматологічного обладнання, інструментарію та витратних матеріалів продемонструють широкий асортимент продукції, свої хіти та бестселери, анонсують новинки. Експозиція буде побудована тематичними секторами, що дозволить ефективно використати час та наочно ознайомитися з продукцією великої кількості компаній та широким спектром торгових марок.

Одночасно з виставкою традиційно буде проходити стоматологічний Форум, в рамках якого відбудуться міжнародні науково- практичні конференції, фахові школи та майстер-класи провідних стоматологічних компаній. Будуть підняті найактуальніші питання різних напрямів в галузі стоматології, новітніх методик лікування, які будуть корисними як для новачків, так і для досвідчених спеціалістів.

Організатори працюють над створенням усіх безпечних умов для перебування учасників і відвідувачів в анонсованому місці проведення заходу. Частина коштів від організації заходу буде направлена на потреби ЗСУ.
Ознайомитися з інформацією про виставку та Форум, отримати безкоштовне запрошення можна на сайті dental-ukraine.info