20 представників українських телеканалів приїхали до Львова та області, щоб дізнатися більше про туристичні та курортні атракції регіону в рамках проекту “Мандруй Україною”.

Організатори престуру: Офіс Президента України, Державне агентство розвитку туризму України за сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Львівського конференц-бюро, Львівського туристичного офісу та українських авіаліній WINDROSE.

Під час мандрівки Україною 20 представників ЗМІ протягом чотирьох днів відвідають Львів, Трускавець, Урич, Волосянку, Плав`я, Климець і Дрогобич. Вони дізнаються, що пропонує Львіщина туристам. Спробують на смак продукти фермерів, оглянуть пам’ятки архітектури, покатаються на квадроциклах, заїдуть на бальнеологічний курорт, гірськолижний комплекс. 

У Львові медіа матимуть гастрономічний тур, екскурсію дахами. Відвідаються каретний двір, підземелля та хори гарнізонного храму, меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні, а також  Музей народної архітектури і побуту у Львові ім. Климентія Шептицького та   !FESTrepublic.

Останні дві локації унікальні і для проведення культурних та конференц-подій. Територія Шевченківського гаю може прийняти на літній терасі 3000 гостей. Тут є  обладнання для організації форумів, виставок, урочистих прийомів. 

!FESTrepublic має три конференц-зали на 120, 300, 600 осіб, тренінговий центр на 50. А літня тераса вміщує 400 осіб. 

Скоро журналісти поділяться своїми враженнями від Львівщини та Львова. Шукайте сюжете на телеканалах та фото з хештегом #МандруйУкраїною.