Львівське конференц-бюро спільно з Почесним Амбасадором Львова Орестом Зубом приймали відомого цифрового кочівника, засновника бізнес конференції на круїзному лайнері NOMAD Cruise Johannes Voelkner для обговорення майбутньої співпраці, можливого проведення конференції HOMEBASE Global у Львові в наступному році.

Johannes Voelkner на запрошення відомого мандрівника Ореста Зуба приїхав ближче познайомитися з містом Лева. Команда Львівського конференц-бюро організувала цікавий огляд історичних, культурних, бізнесових локацій міста, розповіли про переваги Львова для цифрових кочівників, про потенціал у сфері IT технологій, збільшення кількості онлайн працівників, про історичний спадок, культурне життя, привабливу інфраструктуру. Зокрема, вони завітали до  інноваційного середовище для продукування свіжих ідей та успішних стартапів, що дії на базі «Львівської політехніки» Tech Startup, соціального хабу для комунікацій LEM Station, коворкінг центру та бізнес кластеру Futura Hub, простору інженерних, дизайнерських та арт-експериментів на території старої промзони в Підзамче, яку зараз всі знають як REZAVOD, музейно-культурного комплексу – Львіварня, а також креативного простору, «місто в місті» FestRepublic.

Johannes Voelkner представляє спільноту, яка не проводить жодного дня в офісі. Він працює в інтернеті, не прив’язаний до жодного місця, і з легкістю поєднує роботу та подорожі.

Кількість фрілансерів, віддалених працівників щороку збільшується. Інтернет дає можливість працювати на відстані, вести свій бізнес онлайн. Проте, люди все ж шукають шляхи комунікації офлайн, способи об’єднуватися в спільноти однодумців, ділитися досвідом, ідеями. Johannes Voelkner пропонує їм цікавий формат.

Він каже, чому б не попрацювати нам всім віддалено у різних частинах світу, чому не скористатися технологіями, вести свій бізнес онлайн, втікаючи від холодної зими,  знайомлячись з цікавими людьми? Ніколи не було кращого моменту, щоб робити те, що любиш в кращих місцинах планети.  Потрібно просто перемістити свій мобільний офіс.

Зрозумівши, що цифрових кочівників стає все більше,  Johannes Voelkner заснував NOMAD Cruise – бізнес конференцію, яка відбувається на круїзному лайнері, що подорожує Атлантикою,  збирає понад 400 учасників з усього світу, а саме онлайн підприємців, віддалених працівників.

Зовсім недавно, він запропонував ще один формат. Для тих, хто не дуже любить морські мандрівки, він створив HOMEBASE Global –  проект, який об’єднує більше 100 фрілансерів в одному з унікальних місць світу для обміну ідеями, натхненням, живим спілкуванням, черпанням  досвіду, можливістю пережити неймовірні пригоди. HOMEBASE Global вже відбувся в Барселоні. Сьогодні його організатори шукають незнані до того місця, щоб вразити своїх учасників, відкрити те, що ще не було баченим.

Львів може стати саме таким місцем. Це ще та незвідана Європа, про яку мало чують європейці.

Львів – це не просто краса вуличок, атмосфера захоплюючого минулого, але й сучасний молодіжний IT центр, це велика платформа для створення нових бізнесів, креативних проектів, пошуку знайомств.

Сьогодні у Львові чимало площадок для коворкінгу, для проведення конференцій різного рівня, є різні креативні, наукові спільноти, що можуть стати надійними партнерами. Львів – ідеальне місце, в якому можна поєднати роботу і відпочинок.

Орест Зуб – тревел блогер, онлайн підприємець – має гарний досвід у цифровому кочівництві. Він відвідав більше 100 країн, і добре розуміє всі переваги онлайн роботи. Орест вважає, що Львів має ближче познайомитися з таким форматом роботи, і конференція Johannes Voelkner  HOMEBASE Global у Львові, дала б можливість відкрити європейським фрілансерам ще одне чудове місце. А львівським віддаленим працівникам спробувати щось зовсім нове.