25–26 лютого 2022 року віддалено зі Львова та Києва відбудеться Науковий симпозіум з міжнародною участю «Серцево-судинні захворювання в практиці сімейного лікаря: діагностика, лікування, реабілітація, профілактика» на базі Національного університету охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика та Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Співорганізаторами виступили Світова федерація українських лікарських товариств (СФУЛТ) та ГО «Асоціація серцево-судинної допомоги сімейної медицини». Братимуть участь понад 2500 лікарів з усіх регіонів України та зарубіжних країн.

З лекцією виступатиме доповідачі з Кембріджського університету MD, PhD, MRCS Ярослав Роспопа, MBBS, FRCS Кай Вонг (Великобританія). Працюватиме президії Симпозіуму з конференц-залу Головного корпусу (вул. Пекарська, 69).

Розпочнеться з Симпозійум з питань COVID-19 та роботи сімейної медицини. Особлива акцент буде на профілактику та лікування кардіоваскулярних ускладнень. Перша доповідь виголосить президента Української асоціації сімейної медицини, професора Ужгородського національного університету Іван Чопей, Також виступлять професори Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, Національного медичного університету імені О.О.Богомольця та Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.