Україна активно розвиває конференц-індустрію. Збільшується кількість готелів з конференц-можливостями, нові авіаперевізники заходять на український ринок, покращується сама інфраструктура країни, збільшується кількість міжнародних, національних, локальних конференцій. Туристичні офіси, конференц-бюро та інші структури пормоціюють українські міста на профільних виставках, зустрічах. Все частіше ведуться дискусії про те, якого туриста хочуть бачити мешканці українських міст. Пріоритет надають діловому туристу, який приїхав до міста на конференцію, бізнес зустріч тощо. Незважаючи на всі вищезгадані успіхи, досі Україна залишається незвіданою для багатьох планувальників подій. 

Підготували 5 коротких фактів, які переконають провести вашу наступну конференцію в Україні. А може й у Львові 🙂

Відкрита для світу

Громадянам 63 країн світу не потрібно візи при в’їзді до України. Держави-члени Європейського Союзу, Азербайджан, Андорра, Аргентина, Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Бруней, Ватикан, Вірменія, Гонконг (Китай), Грузія, Ізраїль, Ісландія, Казахстан, Канада, Киргизька Республіка, Республіка Корея, Ліхтенштейн, Республіка Македонія, Молдова, Монако, Монголія, Норвегія, Панама, Парагвай, Російська Федерація, Сан-Марино, Республіка Сербія, США, Таджикистан, Туреччина, Узбекистан, Чорногорія, Швейцарія та Японія можуть перетинати кордон без візи.

Зручне сполучення

В Україні добре залізничне, автомобільне, авіасполучення з країнами світу. Кожного року кількість авіарейсів збільшується як внутрішніх так і закордон. У 2020 році планують відкрити ще 52 нові напрямки

Спадщина UNESCO

Україна має 7 пам’яток, що внесені до переліку світової спадщини UNESCO. Однією є історичний центр Львова.

Четверта найосвіченіша нація у світі

99,4% українців віком від 15 років можуть читати і писати, а майже 70% дорослих українців мають середню або вищу освіту. Лише у Львові навчається близько 150 тис студентів.

Розвиток ІТ-сфери

Україна – четверта країна з найбільшою кількістю ІТ-фахівців у світі. Близько 90 000 працівників. Значний відсоток конференцій, що відбуваються в україні пов’язаний саме з цією сферою. Наприклад, у Львові у 2019 році відбулося 76 конференцій і ще більше IT-івентів.