Пандемія змінила всі правила сприйняття віртуальних подій. Колись їх вважали додатком до живої конференції.Сьогодні – це невід’ємна частина нашого життя. Карантин триває. Разом з ним і заборона на живі зустрічі.Найближче майбутнє – онлайн та гібридні події. Вже більше чотирьох місяців ми адаптовуємося до нових реалій. Навчилися користуватися ZOOM, вести трансляції у прямому ефірі, створювати віртуальні презентації та дистанційно спілкуватися

Далі більше. Цифровий світ пропонує нам безліч можливостей, щоб покращити віртуальні події.  Познайомимося ближче з 5-ма онлайн-платформами для ваших вебінарів, тренінгів, презентацій. 

🔸Google Hangouts 

Якщо у вас є пошта Gmail, то цей інструмент підійде для зустрічей на 25 осіб. Ви можете відстежувати, хто заходить в відеокімнати через календар або контролюючи, кого ви запросили.

🔸Google Meet

Якщо Ви плануєте подію заздалегідь, тоді варто насамперед створити подію в Google-календарі. Посилання на подію, за якою учасники можуть долучитися до відеозустрічі, створюється автоматично. Google Meet немає обмежень у часі. До 100 осіб можуть взяти участь у онлайн-заході. 

🔸YouTube live 

Перевага цього сервісу в охопленні аудиторії, кращій видимості контенту, ефективній взаємодії з аудиторією у соціальних мережах.  

Після закінчення трансляції ви можете обрати функцію публікації. 

🔸ClickMeeting

Ця платформа має різноманітні тарифні плани на основі очікуваної кількості відвідувачів до 5000 осіб. Вона дозволяє вам створювати опитування і проводити дослідження, має функцію чату та демонстрації екрану. Також є трекінг статистики вебінару. А також ви можете зробити запис вебінару.

🔸ZOOM

На базовому рівні програмне забезпечення безкоштовне. При цьому ви можете залучити до 100 учасників і проводити групове засідання до 40 хвилин. Є можливість ділитися екраном та встановлювати кімнати переговорів.

Офлайн студія від Львівського конференц-бюро

Львівське конференц-бюро пропонує необмежений доступ до платформи ZOOM для вашої онлайн-конференції на базі офлайн студії.

Плануєте вебінар, онлайн-конференцію? Можемо вам запропонувати професійне обладнання для зйомки: веб-камера, екран, проектор, ноутбук, брендинг LCB, освітлення.  

Скористайтеся можливостями офлайн студії. Залиште заявку за посиланням.