У Львові запрацювала ще одна унікальна локація для проведення конференц-подій. На площі Ринок, 26 (4 поверх) відкрили сучаний простір для роботи та зустрічей – АHUB.

Локація включає коворкінг (загальне приміщення для роботи), конференц-зал, 7 переговорних кімнат та креативні зони для відпочинку – Relax Room та Stress Room, а також AHUB BAR з корисним меню для розуму та тіла. Переговорні кімнати обладнані екраном для презентацій та розраховані на 5 осіб з можливістю розширення до 10 осіб. Відвідувати простір можна абсолютно безкоштовно. Це доступно для клієнтів Альфа-Банку з пакетами послуг Black та Graphite, учасників ACLUB і окремих категорій ФОП. Для кожної карти передбачена різна кількість відвідувань та часу.
Якщо ви бажаєте організувати захід на території AHUB, але не для клієнтів Альфа-Банку вказаних категорій, потрібно уточнити можливість проведення події заздалегідь, зателефонувавши адміністратору за номером +380322295955 (в будні дні з 8:00 до 20:00). Графік роботи: з 8:00 до 20:00 у будні дні, конференц-зал також працює у вихідні дні. Детальну інформацію про доступ до AHUB можна отримати на сайті ahub.alfabank.ua або за телефоном 7799.