8-9 лютого представники Lviv Convention Bureau взяли участь у щорічній міжнародній виставці CONVENE, що проходила в LITEXPO центрі у Вільнюсі, Литва. За словами організаторів, ювілейна п’ята Convene стала найуспішнішою з усіх проведених і продемонструвала значний розвиток MICE-індустрії Балтійського регіону за останні п’ять років.

Виставка зібрала 86 експонентів та 170 замовників конференц-послуг із 32 країн Європи й Азії. Учасники відзначили високий рівень організації події, а також умотивованість та ентузіазм фахівців МІСЕ-індустрії, з якими вони презентували свої дестинації.

Делегати Lviv Convention Bureau провели більше 50 B2B зустрічей із потенційними замовниками з Австрії, Німеччини, Франції, Великобританії, Бельгії, Данії, Нідерландів, Польщі та інших країн. За словами Ліни Остапчук, для іноземних організаторів подій Львів став відкриттям і викликав значний інтерес як новий напрямок МІСЕ-туризму. Зацікавлених у співпраці представники Агенції запросили до участі у черговому фам-турі та ICCA Central European Chapter Summer Meeting, що відбудеться 17-19 серпня у Львові.

«Я дуже очікую на конференцію ICCA у Львові, місто справді перспективне», – заявила Йоанна Фішер, директор компанії «TMF dialogue marketing», під час зустрічі на виставці Convene.

Підсумком участі у Convene стане ознайомчий тур для міжнародних організаторів подій у червні цього року.  Інтерес до нашого міста засвідчує той факт, що деякі учасники вже придбали квитки до Львова.