9 червня у сесійній залі Львівської міської ради пройшов Екстрений медичний форум, що зібрав близько 50 медичних професіоналів у різних областях. На форумі говорили про розвиток трьох територіальних медичних об’єднань та реформування медичної галузі загалом.

Програма форуму складалася з підписання меморандуму щодо підтримки напрямків розвитку медичної галузі у місті та панельних дискусій про розвиток невідкладної та високоспеціалізованої медичної допомоги, розвиток паліативної допомаги, акушерства та гінекології, а також  про управління охорони здоров’я.
Розпочали подію міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, міський голова Львова Андрій Садовий та регіональний менеджер IFC в Україні, Білорусі та Молдові Джейсон Пеллмар. Окрім того, під час форуму відбулася презентація дослідження міжнародної компанії Deloitte про трансформацію медичної сфери у Львові. Цей проєкт реалізується в межах проєкту USAID. До обговорень були запрошені експерти медичної галузі, зокрема Карін Багонджі, керівниця групи експертів міжнародної фінансової корпорації,  Тетяна Думенко, експертка з питань якості медичних послуг, агенція Be-it health, представники Міністерства охорони здоров’я, НСЗУ та головні лікарі львівських лікарень.