125 років тому у Львові відбулася перша наймасштабніша виставка, на якій експонували продукти, вироби з дерева, порцеляну, штучні квіти, текстиль, одяг, техніку, твори мистецтва тощо. Іншими словами, на Галицькій крайовій виставці демонстрували все, чим був багатий регіон, охопили усі сфери суспільного життя провінції.

Виставка проходила під патронатом австрійського цісаря Франца Йосифа та була приурочена до 100-річного ювілею повстання Тадеуша Костюшки. Потрібно було неменше тижня, щоб обійти 130 павільйонів. 600 тис. злотих витратили організатори на проведення заходу. Однак, отримали 7 мільйонів, адже відвідали виставку, не зважаючии на дощову погоду, більше мільйона людей. Галицька виставка крайова – унікальна подія для історії ділової гостинності Львова. Вона змусила всю Європу заговорити про місто Лева.

Чим цікавим запам’яталася виставка гостям, який вплив мала на місцеве населення, скільки часу тривала підготовка, і коли було запущено перший електричний трамвай,  в інформаційному ролику  24 каналу.