8 грудня італійська лоукост-компанія Ernest Airlines розпочала здійснювати рейси зі Львова до Венеції та Неаполя.

«Для нас велика честь знову бути тут усього лише за місяць і представляти вам два нових рейси, а саме у Венецію та у Неаполь», – розповів Чаді Ель Танір, представник Бізнес-девелопера Ernest Airlines.

Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко відзначив послідовність роботи команди аеропорту та її значення для міжнародного розвитку міста. «Дуже приємно, що коли є перший крок, є другий і є багато наступних кроків. Про це свідчить те, що сьогодні після Мілану ми маємо змогу літати до Неаполя і до Венеції. Для міста дуже критичним є сполучення. Коли воно є, тоді відбуваються події, а коли його немає, то ми, на жаль, втрачаємо таку можливість», – зазначив заступник мера.

«Завантаженість рейсів Ernest свідчить про те, що рішення було вдалим. На наявних напрямках ми завжди мали 70-80% заповнення. Сьогодні першим рейсом ERN287 з Неаполя прибуло 159 пасажирів, і це дуже високий показник – майже 80-90% завантаження. Чи не вперше в історії на першому рейсі ми маємо таке заповнення», – розповіла Гендиректор Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Тетяна Романовська.

Як повідомили у львівському аеропорту, Ernest Airlines впроваджує онлайн чек-ін квитків, який буде доступний разом із продажем квитків у касах – обидві послуги будуть безкоштовними. У 2018 році компанія розпочне надавати послуги з авіаперевезення вантажів Air Cargo, що є базовим інструментом для збільшення економічних відносин між Італією та Україною.

«Вітаю усіх нас із цією неординарною подією, яка стала можливою завдяки успішній роботі команди аеропорту. Венеція – один із найцікавіших напрямків в Італії. У той же час Львівщина – це один із найкращих регіонів в Україні. Тому не тільки наші туристи будуть літати в Італію, а й італійські туристи обов’язково пересвідчаться в тому, що наш край один із найкрасивіших», – зазначила під час відкриття рейсів заступник голови заступник облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук.

Квитки на рейси Ernest Airlines можна придбати на офіційному сайті авіакомпанії та в касах аеропорту.

З розкладом рейсів авіакомпанії Ernest Airlines зі Львова можна ознайомитися на сайті аеропорту.