Міжнародна наукова конференція студентів і молодих науковців з теоретичної та експериментальної фізики «ЕВРИКА-2021» відбулася у Львові 18-20 травня 2021 на фізичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка. 

Близько 90 студентів та аспірантів представили свої дослідження і долучилися до обговорення сучасних проблем теоретичної та експериментальної фізики. Окрім молодих науковців з ЛНУ ім. Івана Франка, участь у конференції взяли студенти та аспіранти з Києва, Львова, Запоріжжя, Харкова, Дніпра, Івано-Франківська, Одеси, Сум, Ужгорода, Черкас, а також представники з  Університету ім. Я.Длугоша (Польща), Університету м. Тарту (Естонія), Університету провінції Альберта (Канада), Алгарвського університету (Португалія), Національного політехнічного університету Вірменії (Вірменія), Технічного університету Берліна (Німеччина).

Організаторами заходу є фізичний факультет і факультет електроніки та комп’ютерних технологій Львівського національного університету імені Івана Франка. Зважаючи на карантинні обмеження, конференція відбувається в онлайн-форматі за допомогою платформи «Zoom».

Конференція відбулася за підтримки Львівського конференц-бюро в рамках програми «Пакет підтримки».

Матеріал та фото: Пресцентр ЛНУ