29 та 30 квітня відбувся ознайомчий тур конференц-потужностями Львова для одинадцяти професійних організаторів подій із Києва, Австралії, Азербайджану, Німеччини, Туреччини та Польщі.

Метою цього туру було ознайомити професійних організаторів бізнес-подій із потенціалом міста для проведення міжнародних та національних конференцій, форумів, з’їздів, спеціалізованих виставок, нав’язати корисні контакти із львівськими постачальниками послуг, а також запропонувати цікаві ідеї для проведення корпоративних заходів у Львові.

Ознайомчий тур розпочався із відвідання міської ради, де учасникам презентували можливості міста у сфері конференц-індустрії та представили основні напрямки роботи Lviv Convention Bureau. Далі у програмі відвідання двох унікальних закладів міста – Будинку Вчених та Палацу Потоцьких та ознайомлення із конференц-можливостями стадіону «Арена Львів».

Важливим пунктом програми була зустріч учасників FAM-туру із представниками бізнесу, які надають послуги для організації бізнес-заходів, а також представниками із аеропорту, університетів та ін. Окрім цього, в програмі також були заплановані кулінарні майстер-класи та захоплюючі екскурсії нічним містом.

Один з учасників ознайомчого туру Садік Марчін Тунцель, керівник турецької компанії з організації подій, зазначив, що Львів його приємно вразив своєю європейськістю та локаціями для проведення майбутніх ділових заходів.

Бльше фото за цим посиланням.

Матеріали із зустрічі з місцевими організаторами подій, котра відбулась в рамках FAM туру доступні тут.

1 4
3 2
11194561_354303611360882_635659419035187319_o 6