Протягом 10-11 червня у Львові проходить VIII Всеукраїнський форум місцевого самоврядування, який об’єднав понад 300 міських голів та представників місцевого самоврядування зі всіх областей України.
Гостями та учасниками заходу стали представники Міністерства розвитку громад та територій, депутати Верховної Ради України, представники міжнародних організацій, дипломатичних установ та громадського сектору.

Завданням форуму є створення експертних та політичних дискусій, круглих столів та інших форм інтерактивних дискусій, спрямованих на обговорення досягнень та пошук компромісних рішень щодо реформування місцевого самоврядування в Україні.

Через карантинні обмеження організатори події передбачили два формати проведення: запрошені спікери та учасники обговорень будуть присутні у Львові наживо та зможуть відповідати на запитання учасників, які доєднаються до онлайн-трансляції форуму через YouTube-канал та Facebook-сторінку події Інституту міста.

Форум місцевого самоврядування у Львові щороку стає платформою для обміну досвідом, обговорення та аналізу актуальних проблем і перспектив у сфері місцевого самоврядування, а також підведення підсумків реформи децентралізації.

Теми для обговорення цьогорічного форуму:

  • Завершення реформи децентралізації. Успіх чи поразка?
  • Реформа врядування та фінанси органів місцевого самоврядування
  • Адміністративно-територіальна реформа, агломерації
  • Реформування державної архітектурно-будівельної інспекції та інших питань містобудування
  • Лейпцизька Хартія та Інтегрований розвиток міст

Матеріал: Укрінформ, Інститут міста