Команда Львівського конференц-бюро продовжує розповідати міжнародним партнерам про те, що відбувається в Україні, у Львові. Ми запустили серію інтерв’ю “Industry talks during the war” з міжнародними та українськими експертами виставкової індустрії. Ініціатива приурочена Міжнародному дню виставкової діяльності, що відзначається на початку червня.

Мета наших відео-розмов показати, як живе українська виставкова сфера під час війни, як зараз працють організатори виставок, як переформатувалися виставкові центри, які міжанродні конгрес центри стали місцем прихистку українців, які можливості для України відкриває участь у світових трейд-шоу, ярмарках. І важливо – як відновлювати галузь після війни.

Перша розмова з міжнародним експертом відео з Гораздом Чадом – генеральним директором маркетингового агентства Toleranca, співзаснвником Conventa Trade Show, головним редактором журналу Kongress.

У нас була дивовижна дружня розмова, яку ми хотіли вам показати. Горазд поділився з нами своїм досвідом війни на Балканах та тим, як його країна (Словенія) подолала темні часи. Він також ще раз повторив, чому важливо припинити бізнес з Росією.

Ми багато говорили про майбутнє, про важливість комунікації та проблеми в MICE-індустрії після пандемії. Він також розповів нам деякі особливі подробиці про майбутню виставку CONVENTA TRADE SHOW.