17 лютого 2018 року в InterСontinental Kyiv Hotel відбудеться головна подія готельної індустрії міжнародного масштабу – International Hospitality Conference. Понад 300 гравців готельного ринку з України та 21 країни Європи зберуться для того, аби визначити актуальні тренди індустрії і зрозуміти, як їх використовувати для розвитку свого готелю.

Цього року головною темою конференції стане майбутнє готельної індустрії, а саме її розвиток в найближче десятиліття. Експерти International Hospitality Conference поділяться з учасниками конференції своїм досвідом і знаннями, а також розкажуть про концепції, технології майбутнього та про те, які готелі обиратимуть гості у наступні 7-10 років.

Під час International Hospitality Conference 2018 представлять актуальну статистику й аналітику ринку, дані про прибутковість та інші ключові показники готелів в Україні та Європі, прогнози і перспективи розвитку індустрії, інформацію про нові послуги та підходи до управління бізнесом, які сприятимуть залученню гостей у найближчому майбутньому.

Разом із запрошеними спікерами учасники заходу сформують портрет гостя 2025 року, а також говоритимуть про те, які інструменти використовувати для привернення його уваги. Експерти галузі та успішні власники готельних мереж з міжнародним досвідом управління бізнесом розкажуть про концепцію готелів майбутнього: їхній менеджмент і кухню, архітектуру та дизайн, а також предмети інтер’єру та послуги, від яких відмовляються прогресивні готелі.

Серед запрошених експертів International Hospitality Conference 2018 – представники компаній-лідерів індустрії у різних напрямах, а саме:

  • Денніс Спітра, керівник відділу розвитку бізнесу, STR Global, Європа.
  • Філіпп Хан, віце-президент з продажу і операційної діяльності, Trust you, Німеччина.
  • Магді Аттала, регіональний директор BHMS Business & Hotel Management School, Швейцарія.
  • Джеймс Діллей, голова відділу гостинності та дизайну інтер’єру, jestico+whiles, Англія.
  • Люк Гесврет, старший віце-президент з продажу, маркетингу та програми лояльності у Східній Європі, AccorHotel, Франція.
  • Марта Хенкок, директор з управління доходами у Східній Європі, AccorHotel, Польща.
  • Ерве Бурдон, виконавчий шеф у Miramar La Cigale Hôtel Thalasso & Spa FERRANDI, Франція
  • Олена Желєзняк, директор з розвитку ReviewPro, Іспанія.
  • Томас Бангерт, генеральний директор The Bangert Consultancy. Виступить від імені компаній travel audience (входить до складу Amadeus) як директор з глобальних продажів і маркетингу, а також Pearlshare як радник правління.

Модератор конференції – Ірина Сідлецька, генеральний директор мережі готелів Premier Hotels and Resorts, Україна.

Особливістю International Hospitality Conference 2018 стане Business speed networking, головна мета якого – познайомити учасників конференції з колегами і потенційними партнерами за мінімальний час. Професійно організоване коротке знайомство допоможе учасникам заходу визначити, з ким вони могли б продовжити ділове спілкування під час конференції, або ж призначити зустріч пізніше.

Організатор International Hospitality Conference – Клуб готельєрів і рестораторів Hoteliero, заснований в 2009 році. Місія клубу – сталий розвиток країни через гостинність. З цією метою компанія проводить Міжнародний барний фестиваль BAROMETER International Bar Show, Міжнародний саміт шеф-кухарів і рестораторів Creative Chefs Summit, Міжнародний форум ресторанного франчайзингу FranchiThink, Національну ресторанну премію СІЛЬ і Міжнародну премію гостинності International Hospitality Awards.

Більше – на сайті.