19-20 лютого у Львові відбудеться IV Міжнародний Форум Івент Індустрії. Організатори Global Events та Львівське конференц-бюро зберуть 50 провідних спеціалістів з усієї країни, щоб розробити нові рішення та стратегії виходу з кризи. Серед спікерів – засновники найкращих івент-агенцій, організатори наймасштабніших фестивалів, концертів та конференцій, найвідоміші продюсери країни, артисти та призери світових премій в сфері івентів.

Форум пройде у гібридному форматі: онлайн та офлайн. Протягом двох днів  учасники візьмуть участь у панельних дискусіях, в яких обговорюватимуть стратегії адаптації до нових умов, відвідають виставку інновацій Event Expo. Також на них чекають незабутні шоу та afterparty.

Четвертий Міжнародний Форум Івент Індустрії — це стартовий майданчик для відновлення подієвої галузі, її стрімкого злету до висот; це розвиток вмінь, вдосконалення професійних навичок та пошук інноваційних рішень.

Сьогодні майбутнє івент-індустрії залежить лише від прагнення та зусиль кожного представника галузі, яких і об’єднає форум. У всіх спільна  мета — зробити івент-індустрію величною знову.

Форум відбудеться 19-20 лютого у конференц-центрі стадіону “Арена Львів” за адресою: вул. Стрийська, 199. Для участі у події доступні квитки трьох категорій: All Access VIP, All Access та Online. Квитки можна придбати на офіційному сайті форуму або на сайті офіційного тікетінг-партнера.