Міська комісія ТЕБ і НС дозволила проведення івентів у Львові. Заходи відбуватимуться з дотриманням всіх вимог безпеки. Для цього розробили протокол проведення заходів у конференц-залах, приміщеннях та просто неба.

Ознайомитися з рішенням комісії, протоколом проведення подій можна на сайті Львівської міської ради. Детальніше про основні вимоги протоколу, напрямки підтримки конференц-індустрії міста від Львівського конференц-бюро у презентації від заступника міського голови з питань розвитку Андрія Москаленка та директора Львівського конференц-бюро Андрія Павліва.

У протоколі вказані вимоги до організаторів подій, до роботи конференц-залів, приміщень, додаткові вимоги до заходів просто неба, до організації харчування та до самих учасників заходів.

Крім основного протоколу, Львівське конференц-бюро готує гайд, як провести захід в карантинних умовах. Посібник містить напрацювання світових експертів, які зібрали кращі практи відновлення бізнес-подій в період COVID-19.

Раніше міська влада презентувала 6 етапів відновлення проведення подій, а комісія дозволила роботу готелям, коворкінгам, музеям, автокінотеатрам, культурним закладам, ресторанам, кафе та службам доставки. Відновили роботу й екскурсоводи. Ознайомитися з протоколами  можна за посиланням.