14 лютого 2017 року відбулась презентація звіту 1-го етапу з розробки техніко-економічного обґрунтування та попереднього бізнес-плану проекту багатофункціонального комплексу (конференц-центру та виставкового залу) в місті Львові. Проект представили директор ЛКП «Агенція з підготовки подій» Ліна Остапчук та Любов Цапенкова, менеджер міжнародної консалтингової компанії Jones Lang LaSalle Incorporated (JLL), що виграла тендер з розробки ТЕО у вересні минулого року.

«Зараз ми активно працюємо над просуванням Львова як місця проведення масштабних міжнародних подій. Проте відсутність належного приміщення, яке могло б умістити понад 1200 осіб одночасно, суттєво обмежує можливості Львова на європейській арені. Згідно з дорожньою картою будівництва багатофункціонального комплексу, виготовлення техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) та попереднього бізнес-плану проекту багатофункціонального комплексу стане першим кроком до вирішення цього завдання», розповіла Ліна Остапчук.

«Проаналізувавши ринок індустрії ділової гостинності, ми дійшли висновку, що попит є. Не лише у Львові, а й в інших українських містах відсутній майданчик, який міг би прийняти професійні заходи на національному та міжнародному рівнях», відзначила Любов Цапенкова.

Проект комплексу передбачає побудову великої зали на 2-2,5 тис. осіб, 12-14 конференційних кімнат на 80-100 людей кожна та виставкової частини, яку з часом можна буде розширити.

«Увесь комплекс має бути максимально адаптивним для того, щоб його можна було легко переробити з майданчика для проведення концерту на ділянку для кінного чемпіонату, наприклад», зауважила Любов Цапенкова.

За попередніми розрахунками, комплекс займатиме 22 тисячі квадратних метрів з можливістю розширення до 32,5 тисяч квадратних метрів виставкових площ.

Завдання, яке стоїть перед розробниками проекту, зробити об’єкт архітектурно ефективним та комерційно привабливим.

«Ми зацікавлені в тому, щоб цей комплекс став об’єктом майбутнього і був би цікавим українським та міжнародним компаніям як зараз, так і через 10-15 років», наголосила Ліна Остапчук.

Нагадаємо, міжнародна консалтингова компанія у сфері нерухомості Jones Lang LaSalle Incorporated (ТОВ «Джонс Ленг Ласаль») здійснює роботу над проектом багатофункціонального комплексу  в три етапи:

  1. вивчення та попередній аналіз наявних даних щодо розміру і функцій об’єкта
  2. початкова концепція функціонального призначення багатофункціонального комплексу
  3. ТЕО та попередній бізнес-план багатофункціонального комплексу

kongress