Львівське конференц-бюро взяло участь у 10-й ювілейній виставці ділової гостинності Conventa, яка днями проходила в м. Любляна, Словенія. Подія зібрала понад дві сотні представників міст із 17 країн Європи і потенційних замовників конференц-послуг з усього світу, охочих поспілкуватись та відкрити для себе нові локації для проведення ділових заходів.

Фахівці Львівського конференц-бюро на власному стенді впродовж двох днів презентували потенціал міста у сфері ділової гостинності. Загалом делегати бюро провели близько 30 B2B зустрічей з організаторами подій із понад десяти країн, зокрема – Німеччини, Польщі, Франції, Ізраїлю, США та інших. Здебільшого, відвідувачів стенду цікавили Львів як місце для проведення ділових та корпоративних заходів, якість надання конференц-послуг у місті, а також допомога та підтримка місцевої влади при організації міжнародних подій.

Львівське конференц-бюро – учасник цієї виставки вже вдруге. Як зазначає менеджер міжнародних проектів установи Оксана Споляк, торік Conventa засвідчила наявність попиту на Львів та Україну як дестинацію для подій сфери конференц-індустрії у Східній Європі. А цьогоріч – додала ще більше якісних контактів та продемонструвала глибшу зацікавленість містом.

«Ми не просто розповіли організаторам подій про Львів, його можливості та конференц-потенціал. До нас підходили люди, які справді мають намір проводити ділові заходи і шукають найбільш зручне для цього місце», – зазначила Оксана Споляк.

Львів – єдине місто в Україні, яке презентувало свої конференц-можливості на Conventa. Наступна професійна виставка, у якій візьме участь Львівське конференц-бюро, – Convene, що відбудеться 14-15 лютого в м. Вільнюсі.