7-10 жовтня в Україні (Київ, Львів) відбудеться MMP Forum 2021 (Meeting Mice Professionals Forum) – форум для професіоналів конференц-індустрії. 

Основною метою заходу є промоція України та Львова для проведення міжнародних бізнес-подій та розвитку туризму. У форумі візьмуть участь більше 100 учасників зі всього світу, а саме з Казахстану, Польщі, Естонії, Латвії, Литви, Швеції, Данії, Франції, Італії, Фінляндії, Норвегії, ОАЕ і багатьох інших країн.

Місцем проведення заходу – п’ятизірковий готель InterContinental Kyiv у центрі столиці.

Львівське конференц-бюро є партнером заходу. Після основної частини презентацій у Києві, на вихідні учасники відвідають Львів для ознайомлення з конференц-можливостями міста.

Захід дофінансовується ЛКП «Львівське конференц-бюро» в рамках програми «Пакет підтримки розвитку конференц індустрії м. Львова».

Довідка:

MMP Forums – це серія B2B заходів в сфері MICE, event, конференц-сервісу та ділового туризму. MMP – унікальна міжнародна платформа для networking’а, зміцнення партнерських відносин, навчання і розвитку. На сьогодні 7 форумів успішно відбулися в Італії, Україні, Казахстані, Польщі, Грузії, а також Азербайджані.