Команда бюро візьме участь у 61-му конгресі Міжнародної асоціації конгресів і конференцій (ICCA), що цьогоріч пройде у Кракові. На зустріч приїде більше 1000 делегатів з усіх куточків світу. Особлива увага до міжнародних асоціацій, яких цьогоріч більше 70 з 21 країни. Усі вони зустрічатимуться з представниками різних міст, професійними організаторами подій, готелями, конфренц-холами, щоб отримати цікаві пропозиції для проведення зустрічей своїх асоціацій. В цьому напрямку і працюватиме Львівське конференц-бюро. 

Тема цьогорічного конгресу “Разом ми можемо”. Організатори зазначають, що всі виклики (чи то коронавірус, чи війна, чи економічні проблеми) можна подолати, якщо індустрія об’єднається і буде підтримувати один одного. 

Програма заходу включає три складові: офіційне обрання нового керівництва асоціації, навчальні сесії та соціальна частина. Щодо останнього, то організатори конгресу запросили делегатів долучитися до гуманітарної місії Польщі, яка зараз опікується українцями, що тікають від війни. Учасники заходу можуть надіслати донат або допомогти працівникам гуманітарного штабу на місці. 

В рамках навчального блоку відбудуться виступи спікерів, майстер-класи, інноваційні лабораторії, дискусійні челенджі, студії з пошуку рішень, експрес-кафе, що базуватимуться на 4 темах: сталий розвиток, різноманітність, інклюзивність та спадок, який ми залишаємо після кожної зустрічі. 

Акцент в програмі також на нетворкінг, обмін досвідом та залучення нових бізнес-контактів, тому буде багато вільного часу для ділових зустрічей. 

Перед початком конгресу організатори проведуть Форум для молодих професіоналів індустрії, в якому робитимуть наголос на пошук справжніх талантів, на те, якими навичками, знаннями, системою мислення має володіти майбутнє покоління івент професіоналів. 

Також відбудеться Global Business Exchange, де ділитимуться успішними прикладами залучення міжнародних подій. 

Традиційно пройде нагородження фіналістів Best Marketing Awards. На церемонії відзначають досягнення організацій у маркетингу своїх продуктів чи послуг: від повномасштабних кампаній до індивідуальних акцій. 

Конгрес ICCA є однією з найважливіших подій у світовій індустрії зустрічей, щороку збирає найдосвідченіших експертів з організації міжнародних конференцій і конгресів, які представляють дестинації, конференц-локації, професійних організаторів подій та міжнародні асоціації у різних напрямках. Львівське конференц-бюро є членом ICCA з 2015 року, та щорічно бере участь у конгресах асоціації.