Команда Львівського конференц-бюро візьме участь у MICE-виставці Conventa, яка відбуватиметься з 23 по 25 серпня у Словенії. До участі у виставці зголосилися 92 надавачі послуг  та 146 представників бізнесу у сфері організації подій: починаючи від професійних івент-агентств, готельних груп, конгресових локацій та закінчуючи технічними підрядниками.

Команда бюро вже запланувала більше 20 зустрічей з професійними організаторами подій, представниками професійних організацій, щоб представити їм конференц-можливості Львова запросити проводити тут свої конференц-події. 

Протягом виставки команда також візьме участь в освітньому воркшопі для гравців івент-індустрії Conventa Trend Bar, відвідає форум для молодих професіоналів MICE-індустрії Young Professional Forum та виступить на фестивалі маркетингу та організації подій Conventa Crossover.

Участь в подіях – ще одна можливість нагадати світу, що війна триває, що Україна далі потребує підтримки. Це також нагода говорити про майбутнє відновлення конференц-галузі в Україні та Львові, налагодження контактів та запрошення конференц-подій відбуватися у Львові після перемоги.