Команда Львівського конференц-бюро з 31 травня по 2 червня візьме участь у провідній виставці MICE-індустрії у Німеччині. Спільно з Управлінням туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації готуємо стенд про Україну. Будемо розповідати, як живе Україна під час війни, будемо говорити про майбутнє України після перемоги. 

На IMEX у Франкфурті після двох років ковідної перерви зберуться 2500 екзібіторів з 150 країн світу та більше 5100 представників бізнесу у сфері організації подій: починаючи від професійних івент-агентств, готельних груп, конгресових локацій та закінчуючи технічними підрядниками.

Матимемо добру можливість на міжнародній платформі для професійної аудиторії розповісти нашу історію війни. Нам важливо донести колегам, які шукають нові дестинації, нових партнерів, нову експертизу, що Україна зараз є джерелом унікального досвіду.  

Через біль і втрати ми здобуваємо знання і навички, що будуть цінні для розуміння, як будувати мирне майбутнє. Саме зараз наші військові, медики, психологи, пожежники, журналісти, реставратори, архітектори  вміло протистоять російській агресії. Вони стикнулися з ворогом сам на сам, вони навчилися і знають, як  захищатися від кількісно більшого війська, як під обстрілами в рятувати життя, як протистояти дезінформації, як оберігати свої пам’ятки. І саме їхня експертиза зараз цінна для професійного середовища, що шукає нові сенси під час ділових подій: конференцій, форумів, конгресів тощо. 

Протягом чотирьох днів виставки буде також можливість взяти участь у профільних навчаннях для MICE-експертів. Цього року організатори пропонують 150 освітніх подій різного формату. Теми семінарів, тренінгів, круглих столів теж на будь-який смак. У програмі згадують про нові інструменти для планування подій, про можливості для професійного розвитку та підвищення кваліфікацій, про добробут та особистий розвиток, про інклюзивність, різноманітність та доступність на подіях, про інновації та технології, про креативність та тенденції щодо розвитку ринку у майбутньому. 

Особливе місце для теми про відновлення ринку після ковіду, сталий розвиток, концепцію “sustainability”. Окремо говоритимуть також вплив війни в Україні. 

Взагалі організатори IMEX виявили неабияку підтримку Україні. Вони одні з перших оголосили про те, що виключають можливість участі росії у цьогорічні події. З перших днів війни заявили про підтримку українцям. І зараз надали компліментарний простір для розміщення українського стенду. 

Ми готуємося гідно представити Україну, залучити ще більше підтримки, налагодити ще більше контактів, донести наші меседжі. Бо віримо в Україну, віримо у нашу перемогу.  Ми стоїмо за весь світ. І ми дякуємо світу за солідарність. І закликаємо і надалі виступати єдиним фронтом проти російських варварів.