• 3 Зали
  • 1163м2 Площа всіх залів
  • 800 осіб Найбільший зал
  • 830м2 Площа найбільшого залу

Національний університет «Львівська політехніка» є найстарішим вищим технічним закладом у Східній Європі та одним з найбільших в Україні. Починаючи з часу заснування (1844 р.), заклад був одним з найважливіших центрів науки й технологічного розвитку в Центральній Європі.

З 1992 р. після проголошення незалежності України Львівська політехніка почала напрацьовувати міжнародні зв’язки з закордонними університетами, науковими інститутами, підприємствами та асоціаціями. Великі міжнародні асоціації й організації регулярно організовують свої навчання і презентації на базі університету.

Актова зала в головному корпусі Політехніки вражає своєю красою та унікальним інтер’єром. Зала прикрашена 11-ма написаними олiєю картинами, створеними у 1880-х роках видатним польським художником Яном Матейком. Зала ідеально підходить для проведення офіційних зустрічей чи урочистих церемоній. Також в головному корпусі розташована читальна зала старої бібліотеки та навчальні аудиторії, які стануть чудовим доповнення для проведення конференц-заходів. 

Актова зала в корпусі № 1, яка  вміщує 800 людей часто використовується для студентських заходів, а також для презентацій та конференцій.

Конференц-зали

icon Фуршет icon Бенкет icon Театр icon Клас icon П-форма м2
Актовий зал (корпус №1) - - 800 - - 829.4 м2
Актовий зал (головний корпус) - - 150 150 - 264 м2
Аудиторія № 204 (головний корпус) - - - - 60 68.8 м2

Контакти