Львівське конференц-бюро вже вчетверте взяло участь у виставці ділової гостинності “Convene”, яка днями проходила в м. Вільнюс, Литва.

Convene – одна з ключових подій конференц-індустрії Європи, яка цього року зібрала більш ніж 75 постачальників (конференц-бюро, готелі, конференц-центри, спеціальні майданчики) та 60 потенційних замовників конференц-послуг з 14 країн Європи. Варто зазначити, що Львів став єдиним представником від України на цій виставці.

На гостей та учасників “Convene” чекала насичена програма – за 2 дні події відбулися персональні зустрічі замовників з постачальниками конференц-послуг, зустрічі у нетворкінг-зоні, експертні сесії та проведення навчальної програми для представників конвеншн-бюро та організаторів конференцій.

Загалом, під час виставки Львівське конференц-бюро провело 45 зустрічей з міжнародними представниками індустрії ділової гостинності з Туреччини, Польщі, Швеції, Білорусі, Грузії, Німеччини, Данії, Ірландії, Британії, Італії та Ізраїлю, на яких було обговорено можливості партнерства та проведення міжнародних конференцій у Львові.
Як зазначає заступник директора Львівського конференц-бюро Оксана Споляк, під час цієї виставки акцент у спілкуванні з потенційними замовниками ставився саме на обговорення вже конкретних пропозицій, побажань та вимог щодо подій.

Поза діловими зустрічами та роботою на стенді, представники Львівського конференц-бюро Оксана Споляк та Софія Каїнська відвідали “Professional academy” – трьохгодинний воркшоп, який мав на меті допомогти зробити зустрічі з замовниками максимально ефективними та плідними.