5-7 березня Львів уперше представили на бізнес-форумі для представників сфери ділової гостинності MCE Central & Eastern Europe 2017, що проходив у Ризі, Латвія.

Подія, яку всьоме організовував Європейський Конгрес, вдало поєднала B2B зустрічі, навчальні сесії, презентації дестинацій та численні можливості для нетворкінгу. Камерний формат заходу, а форум зібрав близько 100 замовників конференц-послуг і майже 60 експонентів із країн Центральної та Східної Європи, відповідав цілям, які ставили перед собою організатори – сфокусувати увагу на побудові відносин між учасниками та досягти синергії в пошуку взаємовигідних бізнес-рішень.

Делегати Lviv Convention Bureau провели 35 B2B зустрічей із зацікавленими компаніями з Бельгії, Франції, Великобританії, Німеччини, Італії, Нідерландів, Норвегії, Індії та Ізраїлю. Як новий напрям для проведення конференцій, у тому числі наукових, корпоративних та заохочувальних поїздок, Львів приваблює міжнародних організаторів подій доступними цінами, зручним авіасполученням та унікальними туристичними продуктами.

Ще однією можливістю промоції нашого міста стало представлення Львова на сесії презентацій міст Центрально-Східної Європи поряд із Берліном, Вільнюсом, Зальцбургом, Інсбруком, Прагою, Ригою та Хорватією. Позитивні відгуки про презентацію та пропозиції співпраці засвідчили значний інтерес потенційних замовників до Львова як нової дестинації у Східній Європі.

Безпосередньо познайомитися з містом та оцінити його діловий потенціал іноземні організатори подій зможуть під час чергового фам-туру, запланованого на червень.