3-го лютого Lviv Convention Bureau презентувало Львів на воркшопі MP Fast Date, що проходив у Кракові. Делегати провели 17 індивідуальних зустрічей з польськими організаторами подій та представниками корпорацій. Учасники заходу отримали презентаційні буклети та запрошення на міжнародний саміт ICCA Central European Chapter Summer Meeting, що відбудеться 17-19 серпня 2017 року у Львові.

Аби краще познайомити польських колег з діловою гостинністю нашого міста, Lviv Convention Bureau запропонувало охочим долучитися до ознайомчого туру у квітні. Учасники туру матимуть нагоду відвідати унікальні локації для конференцій та бізнес-подій, креативні простори, місця для проведення корпоративів і мотивуючих зустрічей.

MP Fast Date – цикл індивідуальних зустрічей організаторів подій із представниками агенцій та компаній, які надають MICE-послуги. Під час 15-хвилинних розмов експоненти з Польщі та з-за кордону мають можливість запропонувати організаторам івентів нові локації та нові рішення у сфері ділової гостинності.

2