3 лютого у Першій Львівській Медіатеці Lviv Convention Bureau провели публічний звіт результатів своєї діяльності. Звіт відвідало близько 70 людей. Зустріч складалася з трьох інформаційних блоків:

  1. Звіт про результати діяльності Lviv Convention Bureau за 2015 рік.
  2. План діяльності Lviv Convention Bureau на 2016 рік.
  3. Презентація оновленої версії Lviv Meeting Planers’ Guide 2016.

Під час зустрічі було презентовано статистику національних та міжнародних конференцій, що відбувалися у Львові протягом 2015 року, висвітлено діяльність та місію Почесних Амбасадорів Львова, анонсовано національні та міжнародні виставки ділової гостинності, на яких буде представлено Львів цього року. Частина зустрічі присвячувалася обговоренню концепції конгрес-центру та плану реалізації проекту.

За словами Ліни Остапчук, директора Lviv Convention Bureau «Lviv Convention Bureau є в структурі Львівської міської ради, тому ми вважаємо, що наша діяльність та звітність повинна бути максимально прозорою та відкритою для громадськості. Окрім того, річний звіт це гарна нагода, щоб зібратись у ширшому колі професіоналів, обговорити, запропонувати, почути, долучитись до розвитку напрямку ділової гостинності Львова».

IMG_3071

Переглянути повну презентацію звіту можна за посиланням. 

Фото з події.