У Львові затвердили Програму розвитку індустрії ділової гостинності на 2018-2020 роки. Відповідне рішення сьогодні, 25 січня, прийняли на сесії Львівської міської ради. «За» розвиток пріоритетної сфери в місті проголосувало 58 депутатів.

Метою програми є вихід Львова на глобальний ринок конференц-індустрії, збільшення кількості міжнародних заходів ділової гостинності, що проводяться у місті, поліпшення туристичної інфраструктури та якості конференц-послуг, а також активне позиціонування Львова як нового напряму для заходів сфери у Східній Європі.

За словами директора ЛКП «Львівське конференц-бюро» Ліни Остапчук, торік у Львові відбулося близько 400 конференцій, із яких 74 – міжнародного рівня. Таким чином, загалом упродовж року місто відвідало майже 70 тисяч конференц-делегатів. Це, своєю чергою, здійснило важливий внесок в економіку Львова, адже середньостатистичний відвідувач конференції за час перебування в місті витрачає втричі більше коштів, аніж відпочинковий турист. Окрім цього, сфера допомагає вирівняти сезонність у відвідуванні міста, притаманну відпочинковому туризму.

 «Львів – перше місто в Україні, яке одним із пріоритетних напрямів розвитку обрало саме ділову гостинність. Ми успішно реалізували таку ж програму на 2015-2017 роки. Тож зараз саме час ставити перед собою нові цілі, аби надалі розвивати конференц-індустрію у Львові та сприяти пізнаваності міста на міжнародній арені», – зазначає директор ЛКП «Львівське конференц-бюро» Ліна Остапчук.

Серед основних завдань програми – покращення транспортної та конференц-інфраструктури, промоція Львова як гідного учасника ринку ділових заходів у Європі, а також підвищення обізнаності про індустрію ділової гостинності Львова та її вплив на економіку. Окрім цього, нею передбачено розвиток та об’єднання професійних учасників ринку.