Команда Львівського конференц-бюро презентувала Львів на міжнародній діловій виставці – IMEX у Франкфурті. Протягом трьох днів розповідали міжнародним партнерам, як живе Львів під час війни, які проекти реалізує, і як міжнародній асоціації та організації можуть долучитися своєю експертизою та ресурсами.  Вдалося провести більше 30 ділових зустрічей, велику презентацію Львова для MICE-експертів, домовитися про напрацювання щодо політики безпеки при організації подій та додаткову зустріч з міжнародними асоціаціями. 

Спілкуючись з колегами з конференц-індустрії розказували, як Львів живе під час війни, як трансформувалося місто. Акцентували на тому, що з початком війни Львів став центром реабілітації для військових та цивільних, прихистком для понад 150 тисяч внутрішньо переміщених осіб, центром гуманітарної допомоги, найбільшим волонтерським хабом в Україні, офісом міжнародних дипломатів, місцем для релокування бізнесу, містом, що прийняло більше 2000 журналістів з 50 країн. 

І головне – містом, яке продовжило проводити конференції, організовувати бізнес-зустрічі, які мають важливе стратегічне значення. Лише у 2022 році у місті відбулося 593 конференц-події. Більше 100 конференцій було міжнародного рівня. До Львова приїздили президенти Туреччини, Литви, Латвії, Польщі. 

Представники європейських міст, посольства, міжнародні асоціації та організації проводили свої події в укриттях. Кожна подія була спрямована на допомогу Україні та українцям. Кожна подія залишила по собі спадок для місцевої громади. 

Як приклад подавали Міжнародний форум реабілітації, що пройшов у квітні 2023 року у Львові та зібрав близько 1000 делегатів. Спікери, учасники форуму долучилися до підтримці реабілітаційного центру “НЕЗЛАМНІ” експертизою, фінансами, матеріальними ресурсами тощо. 

Такий приклад конференцій, що відбуваються  не просто заради самої події, а з метою залишити по собі спадок, принести користь громаді, допомогти, зараз є у фокусі уваги всієї міжнародної конференц-спільноти. Історії зі Львова мають велике значення. Чимало представників цікавиться, висловлює підтримку та бажання долучитися. 

Для них також важливо, що попри таку напружену ситуацію, Львів демонтрує лідерство,  нові підходи до організації безпечних подій, переймає досвід інших країн та відкритий до співпраці. 

На щастя, конференц-інфраструктура Львова є неушкодженою, що теж відкриває для Львова можливість швидкого повернення ділових подій. Плюс нові залізничні сполучення, підтримка міської влади мають значення. 

Розуміючи, що зараз Львів не може запрошувати міжнародних делегатів проводити тут свої конференції, бо все ж є чимало безпекових питань, команда бюро запрошує експертів міжнародних асоціацій долучитися до проектів Львова своєю експертизою, можливими фінансовими, матеріальними ресурсами, апелюючи, що це важливий внесок у перемогу України та демократичних цінностей. 

Довідка:

IMEX – міжнародна виставка MICE-індустрії (MICE – meetings, incentives, conferences, exhibitions), яка щороку збирає щонайменше 2500 екзібіторів з 150 країн світу та більше 5100 представників бізнесу у сфері організації подій: починаючи від професійних івент-агентств, готельних груп, конгресових локацій та закінчуючи технічними підрядниками.

IMEX –  це також платформа для навчання MICE-експертів. Організатори пропонують 150 освітніх подій різного формату. Теми семінарів, тренінгів, круглих столів теж на будь-який смак. У програмі згадують про нові інструменти для планування подій, про можливості для професійного розвитку та підвищення кваліфікацій, про добробут та особистий розвиток, про інклюзивність, різноманітність та доступність на подіях, про інновації та технології, про креативність та тенденції щодо розвитку ринку у майбутньому.