27 жовтня у Брюсселі відбувся фінальний пітчинг заявки Львова та всіх міст України на звання Європейської молодіжної столиці. Фінал конкурсу відбудеться у Тірані 23 листопада. Львів змагатиметься з іспанською Фуенламбрадою, норвезьким Тромсо та  турецьким Ізміром.

Заявку від Львова подавали активна молодь міста разом із мережею молодіжних просторів ТВОРИ! Основний посил – “MOLO mission now: we are Freedom Guards”. Кожна молода людина України зараз стоїть на варті всього демократичного світу на своєму фронті. Кожен  – Freedom Guard. Кожна людина, громадська організація, молодіжний центр, місто – всі  охоронці свободи.

Молодіжна столиця Європи – це титул, присуджений Європейським молодіжним форумом, призначений для розширення можливостей молоді, активізації участі молоді та зміцнення європейської ідентичності. Щороку нове європейське місто отримує шанс продемонструвати свої інноваційні ідеї, проєкти та заходи, спрямовані на підняття голосу молодих людей та впровадження нової молодіжної перспективи у всі аспекти життя міста.

Титул Молодіжної столиці Європи має значну цінність для міста, яке нагороджується, і отримує ряд переваг на місцевому, регіональному та європейському рівнях. Як раніше зазначали у мережі молодіжних просторів ТВОРИ!, цю заявку вони присвячують усім містам України, бо зараз усі єдині і не існує кордонів.