6-9 червня міжнародні організатори подій і туроператори відвідали Львів. Учасниками ознайомчого туру стали громадяни Литви, Австрії, Німеччини, Туреччини і вперше – Індії. За 4 дні гості встигли ознайомитися з конференційною інфраструктурою міста, оглянути готелі, локації для проведення урочистих подій, місця для корпоративів, а також провести зустрічі з міським головою та представниками МІСЕ-індустрії.

Знайомство з конференц-сервісом Львова розпочалося з відвідин Прем’єр-готелю «Дністер», Kavalier Boutique Hotel, Citadel Inn Hotel & Resort, готелів «Леополіс» та «Асторія». Огляд локацій продовжили візити до Будинку Вчених, Львівського національного університету ім. І. Франка та Львівської Опери, зали яких можна використовувати як для наукових конференцій, так і для гала-вечорів.

У наступні дні іноземні організатори подій побували в найбільшому конференц-залі міста на стадіоні «Арена Львів» та новому арт-просторі «Львіварня», провели зустрічі з міським головою Львова Андрієм Садовим та директором фестивалю LvivMozArt Оксаною Сидор.

З історією міста учасники мали нагоду познайомитися під час тематичних екскурсій «Нічна варта Львова», «Львів ближче неба» та «Від шпацеру до келішка». Туристичні продукти тематичних кав’ярень і ресторанів стали справжнім відкриттям для гостей міста.

«Дякую за такий чудовий та інформативний ФАМ-тур. Все було дуже добре організовано, і я вважаю, що кожен з нас відкрив Львів як нове місце для відвідування та просування серед наших клієнтів. Мене дуже вразило те, як багато у вас цікавих заходів та можливостей і настільки всі тут творчі», – зізналась учасниця з Литви.

Уже наступного місяця вона планує привезти до Львова групу з Литви.

Дякуємо за допомогу в організації фам-туру нашим друзям та партнерам.