Львівське конференц-бюро вже вдруге долучається до святкування Global Meetings Industry Day (Всесвітній день ділової гостинності). З цієї нагоди Львівське конференц-бюро запрошує представників індустрії та всіх зацікавлених на вечір «Бізнес починається із зустрічі 2019», який відбудеться 4 квітня о 17:30 у музейно-культурному комплексі пивної історії «Львіварня».

Відзначенням Дня ділової гостинності організатори прагнуть підкреслити цінність конференц-індустрії для міста та країни, показати її реальний вплив на економіку та долученість Львова до глобальної індустрії.

Головні події заходу – презентація розрахунку економічного ефекту конференц-індустрії на економіку Львова у 2018 році від консультанта з маркетингу та стратегії компанії Quantum Leap Оксани Баюк та представлення соціологічного дослідження ринку конференц-індустрії Львова від директора соціологічної агенції «Fama» Мар’яни Малачівської.

Також у гостей буде можливість запланувати B2B зустрічі та за бажанням взяти участь у екскурсії «Львіварнею».

Дрес-код – business casual.

Квитки на подію можна знайти за посиланням.
Посилання на подію у Facebook.

Довідка

Світовий день ділової гостинності (Global Meetings Industry Day) – ініціатива, започаткована у 2016 році у США. Подія щорічно об’єднує представників сфер ділової гостинності та організації подій на 6 континентах, аби підкреслити реальний вплив ділових зустрічей, конференцій, конгресів, виставок тощо на економіку світу.

Детальніше – на офіційному веб-сайті ініціативи.