13 серпня відбувся круглий стіл на тему “Медична освіта в Україні: міжнародна співпраця”. Участь у зустрічі взяли заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко,  організатори міжнародної літньої школи для медиків науковці з Німеччини (проф. др. Ольга Гаращук, др. Юрій Ковальчук,  проф. др. Франк Шефель, університет імені Еберхардта Карла в Тюбінгені, проф. др. Ютта Енгель, університет Заарлянду), студенти з Мюнхена (Дарина Кечур, студентка університету імені Людвіга Максиміліана в Мюнхені, координатор проекту “Teaching Medical Skills” і літньої школи та Дмитро Нестор, координатор проекту “Teaching Medical Skills” та віце-президент із зовнішніх зв’язків ГО “Українська медична студентська асоціація”), а також директор Львівського конференц-бюро Андрій Павлів. 
Учасники обговорили якість освіти у Львові та Україні, міжнародну співпрацію, новітні форми навчання,  підтримку навчання вітчизняної молоді, проведення навчальних заходів, конференцій у місті.

Нагадаємо, що 12-18 серпня у Львові проходить літня школа “Integrative Approaches in Systems Physiology”. Українські та німецькі студенти мають можливість послухати провідних науковців та клініцистів з універеститетів Тюбінгена, Мюнхена, Любека та Заарланду. Для участі у школі було відібрано 50 учасників – студентів 3-6 курсів медичних університетів та лікарів-інтернів.

Унікальною особливістю літньої школи є інтеграція трьох новітніх концептів викладання у сфері медицини – самостійної підготовки студентів за допомогою онлайн-платформи «Teaching Medical Skills», туторіумів (лекцій від студентів для студентів, т.зв. концепт «peer-teaching») та доповідей німецьких фахівців про найновіші наукові дослідження й терапевтичні підходи.
Протягом літньої школи також відбудуться воркшопи для учасників про прийняття складних рішень в медицині, презентації про функціонування систем охорони здоров‘я в Німеччині та Україні, розбір клінічних випадків. Школа проводитиметься англійською мовою.