Експерти з США та Сербії провели презентації у рамках семінару «Тренди та співпраця у сфері ділової гостинності». Під час семінару директор Little Rock Convention & Visitors Bureau (США) Гретчен Хол поділилася історією успіху конференц-бюро в Америці, розповіла як їхня команда вимірює економічний ефект відпочинкового та ділового туризму на місто та описала Програму Амбасадорів, яка реалізується в Літл-Рок.

Разом з американським спеціалістом з маркетингу Крістін Граф Гретчен Хол оцінили сильні та слабкі сторони індустрії ділової гостинності у Львові та дали рекомендації щодо того, як краще презентувати місто.

Керівник сербського конференц-бюро Ігор Ковачевіч висвітлив тему інтелектуального капіталу як рушійної сили дестинації та роль амбасадорів у цьому. Ігор поділився історією створення програми конгрес-амбасадорів у Сербії і пояснив, як створити довготерміновий ефект впливу в індустрії ділової гостинності.

Також висловлюємо щиру подяку партнеру проведення семінару – готелю “Bank Hotel” за чудовий сервіс та зручну локацію для проведення семінару.

Всі фото з заходу можете знайти за посиланням.