15-17 лютого з ознайомчим туром Львів відвідали міжнародні організатори подій із Польщі, Франції, Швеції, Туреччини та Гонконгу. За 3 дні учасники оглянули більше 20 закладів для проведення ділових та культурних подій у центрі та околицях міста.

Знайомство з конференційними можливостями Львова розпочали з відвідин Прем’єр-готелю «Дністер», Швейцарського готелю та готелю «Леополіс». Традиційно гості відвідали Будинок Вчених і Театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької – унікальні локації для проведення масштабних урочистих подій.

Учасники познайомилися з історією міста під час тематичних екскурсій «Нічна варта Львова» та «Від шпацеру до келішка». Прогулюючись вузенькими вуличками та милуючись панорамою з вершини Високого Замку, гості мали нагоду відчути себе мешканцями давнього міста.

У наступні дні іноземні організатори подій побували в найбільшому конференц-центрі Львова на стадіоні Арена Львів, новому інтерактивному музеї та сучасному арт-просторі «Львіварня», оглянули конференц-зали готелів «Асторія» і «Рамада». Продуктивною була зустріч учасників фам-туру з міським головою та професійними організаторами конференцій.

Окрім локацій для бізнес-заходів, гості мали змогу оцінити місця для проведення корпоративів, неформальних зустрічей та нетворкінгу. Туристичні продукти тематичних кав’ярень і ресторанів стали справжнім відкриттям для учасників туру. У музеї під відкритим небом «Шевченківський гай» гості познайомилися з народною архітектурою та звичаями українців.

Дякуємо за допомогу в організації туру нашим партнерам: Прем’єр-готелю «Дністер», компанії DikArt, холдингу емоцій «!FEST», туроператорам Трайдент і Reisewelt Ukraine.

Більше фото за посиланням

VZ 1