Львів приєднюється до святкувань Міжнародного дня виставкової діяльності -2020.  Цього року гасло заходу – “Виставки – ключ до відновлення економіки”.

Експерти ділової гостинності вважають, що саме завдяки відновленню роботи міжнародних виставок, бізнес повернеться у звичне русло. Виставкова індустрія – це 167 млрд євро на рік, що додаються до світового валового продукту. Це галузь, яка вносить вклад в місцеву економіку, стимулює зростання бізнесу в усьому світі.

Виставки – це торгові майданчики і місця зустрічі для цілих галузей – на регіональному, національному та міжнародному рівнях. Виставки – це необхідний швидкий шлях для відновлення економіки після COVID-19 – особливо для малих і середніх підприємств, які представляють собою основу будь-якої економіки і для яких виставки та особисті зустрічі є провідним каналом продажів.

Щорічно торгові виставки з більш ніж 300 мільйонами відвідувачів є найкращим способом зав’язати контакти, які оновлять місцеву економіку.

Львів має багату виставкову історію.

З 5 червня до 10 жовтня 1894 року на верхній терасі Стрийського парку відбулася Галицька крайова виставка. На території експонували продукти, вироби з дерева, порцеляну, штучні квіти, текстиль, одяг, техніку, твори мистецтва тощо. Потрібно було не менше тижня, щоб обійти 130 павільйонів. Організатори витратили 600 тис. злотих на проведення заходу, але здобули 7 мільйонів. Виставку відвідали, незважаючи на дощову погоду, мільйон людей.


Львів був у списку 19 засновнків Всесвітньої виставкової асоціації.
Сьогодні у місті відбуваються найрізноманітніші виставки такі як: Дентал Україна, Агропорт, ТурЕкспо тощо. У 2019 році 66 тис. відвідувачів взяли участь у спеціалізованих виставках.
У 2020 році більшість запланованих виставок відмінили або ж перенесли. Карантинні обмеження не дозволяють проводити масштабні заходи. Але організатори вже планують нові формати проведення заходів, використовуючи діджитал інструменти.