14-15 лютого Lviv Convention Bureau презентувало конференц-потенціал міста на міжнародній виставці Convene у Вільнюсі (Литва). Подія зібрала близько 90 учасників із власними стендами з 10 країн Європи та понад 170 відвідувачів з усього світу. Вона поєднала презентації напрямів, освітні сесії та багато хороших можливостей для обміну досвідом.

Львів – єдине місто в Україні, яке презентувало свій потенціал для проведення ділових заходів на цій виставці. Як відносно новий напрям конференц-туризму в Східній Європі, найбільше місто привабило міжнародних організаторів подій зручним сполученням, унікальними локаціями для проведення ділових заходів, а також доступністю цін.

Це вже вчетверте Lviv Convention Bureau бере участь у Convene. Як зазначає заступник директора установи Андрій Павлів, із року в рік усе більше помітно прогрес у ставленні до міста з боку іноземних замовників послуг. Скажімо, якщо торік акцент був на просвітницькій роботі, тобто презентації Львова, його можливостей та особливостей, то цьогоріч до стенду міста частіше підходили люди, які  вже мають конкретний захід і лише шукають під нього місце.

«Йдеться, здебільшого, про медичні, наукові та ІТ конференції. Ми продовжуємо комунікувати з організаторами та підшуковувати для них гідні локації в межах міста. Є очікування, що незабаром побачимо перші результати такої співпраці», – зазначив Андрій Павлів.

Упродовж двох днів делегати бюро провели понад 40 зустрічей із потенційними замовниками послуг з більш ніж десяти країн – зокрема, США, Індії, Італії, Греції, Великобританії тощо. Окрім цього, вони мали змогу відвідати корисні освітні сесії в межах заходу, що сприяють кращому розумінню конференц-індустрії світу. Зокрема, за словами менеджера міжнародних проектів Lviv Convention Bureau Оксани Споляк, основними чинниками у виборі міста проведення ділових заходів обрали особисту безпеку, авіасполучення та співвідношення ціна-якість.