25-27 серпня у Львові відбулася 9-та Міжнародна науково-практична конференція «Нанотехнології та наноматеріали» (НАНО-2021). Конференція охопила важливі теми, що стосуються майбутнього розвитку нанотехнологій в різних країнах світу та перспективи застосування їх в Україні.

Головним організатором конференції виступив Інститут фізики НАН України. Також конференція відбулася завдяки підтримці її співорганізаторів, а саме: Національного університету «Львівська політехніка» (Україна), Консорціуму EEN-Україна, Тартуського університету (Естонія), Туринського університету (Італія), Університету імені П’єра і Марії Кюрі (Франція), European Profiles A.E. (Греція), представництва «Польськa академія наук» у Києві, Університету Анже (Франція), Гайдельберзького університету Рупрехта-Карла (Німеччина). Конференція тривала за підтримки Львівської міської ради та Львівського конференц-бюро та дофінансовується в рамках програми «Пакет підтримки розвитку конференц-індустрії у м. Львові»

Загалом, більш ніж 600 науковців з понад 25 різних країн світу (Америки, Франції, Німеччини, Китаю, Білорусі, Ізраілю, Латвії, Естонії, Польщі, Словаччини, Угорщини, Туреччини та інших) взяли участь в заході.