Розпочинається прийом заявок на участь у програмі «Львів науковий», завдяки якій місто виділяє 500 тис. грн., з них 250 тис. грн. – на премії талановитим ученим та ще 250 тис. грн. – на дофінансування міських наукових конференцій.

 Минулого року 10 науковців отримали премії для талановитих учених у розмірі 25 тис. грн, ще 11 конференцій, форумів та симпозіумів отримали дофінансування на суму від 20 до 25 тис. грн.

«Ми реалізуємо програму «Львів науковий» вже третій рік поспіль – це велика спільна робота, що дає плідну комунікацію з науковими середовищами міста. Програма дає змогу розвивати як науку, так і сферу ділової гостинності. Львів підтримує проведення конференцій та симпозіумів і отримує натомість велику кількість розумних та успішних людей, що приїжджають сюди аби ділитися знаннями» – Андрій Павлів, директор ЛКП «Львівське конференц-бюро»

Заявки на фінансування соціально-наукових проектів у межах конкурсу можуть подавати вищі навчальні заклади, науково-дослідні установи та безпосередньо вчені, які планують проводити свій захід у Львові у 2019 році та які не мають комерційної мети.

Що ж стосується конкурсу на отримання премії талановитих вчених, то участь у ньому можуть брати вчені, які займалися науковою діяльністю у Львові (основне місце праці) протягом останніх трьох років (з 2016 по 2018 рік, включно до моменту подання заявки). Аналогічно до минулого року премії Львівської міської ради отримають не менше 5 молодих науковців (до 40 років).

Заявки на отримання премії подаються вченими особисто або надіславши поштою на адресу площа Ринок, 1, офіс 416.

Прийом заявок триває до 24 листопада 2018 року.

При визначенні переможців оцінюється наукова діяльність вчених за 2017 рік. Також заявники обов’язково для цього мають створити профіль дослідника в Google Scholar.

Після завершення терміну подачі документів Керівна Рада програми розглядає заявки та визначає переможців за наступними критеріями: індекси Гірша заявника за Scopus та Google Scholar, кількість наукових робіт, статей, опублікованих заявником у 2017 році (з вказаним місцем праці заявника у м. Львові) та сумарний середній коефіцієнт впливовості (імпакт-фактор) видань, в яких публікувався заявник у 2017 році.

Детальніше з положеннями програми та критеріями відбору учасників можна ознайомитися в Ухвалі сесії Львівської міської ради № 3861 від 20.09.2018 «Про затвердження Програми «Львів науковий» на 2018-2019 роки» та за посиланням

Додаткову інформацію можна отримати в ЛКП «Львівському конференц-бюро» а тел. 254-60-99, або написавши електронного листа [email protected].