Цього року Львів уже втретє обиратиме Почесних Амбасадорів. Прийом заявок розпочнеться 8 червня і триватиме 100 днів, після чого спеціальна комісія визначить переможців. Звання Почесного Амбасадора Львова присвоюється на два роки і передбачає активну діяльність у промоції наукового, культурного, ділового та туристичного потенціалу міста.

Програма Почесних Амбасадорів, ініціатором та реалізатором якої є Lviv Convention Bureau (ЛКП «Львівське конференц-бюро»), стартувала у 2015 році. Зараз вона нараховує 21 Почесного Амбасадора, котрі, використовуючи свій авторитет та професійні знання, сприяють промоції Львова у професійних ділових колах.

«Програма Почесних Амбасадорів діє вже третій рік і є важливим інструментом у  розвитку конференц-індустрії міста, оскільки акумулює інтелектуальний ресурс. Завдяки  роботі з нашими Почесними Амбасадорами, минулого року ми розробили та запустили програму підтримки та промоції науки «Львів науковий». Із деякими Амбасадорами працюємо над покращенням авіасполучення зі Львовом – зустрічаємось із авіакомпаніями, привозимо їх до Львова. Інші Амбасадори допомагають безпосередньо у запрошенні конгресів та конференцій до Львова», – зазначає Ліна Остапчук, директор Львівського конференц-бюро.

Прийом заявок на конкурс триватиме 100 днів – з 8 червня до 15 вересня 2017 року. Номінувати кандидатів на звання Почесного Амбасадора Львова можуть вищі навчальні заклади, суб’єкти туристичної діяльності, громадські організації, спілки та інші гравці сфери науки, політики, бізнесу, інформаційних технологій та культури, а також органи місцевого самоврядування. Щоб номінувати особу на звання Почесного Амбасадора Львова, потрібно заповнити реєстраційну форму кандидата і додати два рекомендаційні листи.

Розгляд заявок кандидатів та обрання переможців відбудеться до 30 вересня 2017 року під час засідання спеціальної комісії. Серед кандидатів оберуть не більше 12 Почесних Амбасадорів. Церемонія нагородження нових Амбасадорів Львова відбудеться в листопаді цього року. Почесні Амбасадори вестимуть діяльність протягом двох наступних років.

При відборі фіналістів комісія братиме до уваги такі критерії: тісний і тривалий зв’язок зі Львовом, успішність у ділових колах, лідерські здібності, наявність команди та послідовників, високий авторитет і хороша репутація у своїй галузі, публічна упізнаваність та висока моральність кандидатів. Важливим фактором є особиста участь кандидатів в організації та проведенні конференцій.