Сполучення зі Львовом

ЗАЛІЗНИЧНИЙ ВОКЗАЛ

Львів має одну з найдавніших залізниць в Україні. Якщо їхати до Львова потягом із Західної та Центральної Європи, то зручним варіантом буде дістатися польських міст Варшави чи Кракова, а звідтіля – прямим потягом до Львова. Також можна сісти на потяг у прикордонному польському Перемишлі, звідки кілька разів на день рушає потяг до Львова. Стосовно внутрішнього сполучення, то більшість потягів, що їде до Західної України прямує через Львів – потрібно тільки обрати потяг, що найбільш зручний для Вас.

АЕРОПОРТ

Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького — найбільше летовище у Західній Україні за пасажиропотоком та маршрутною мережею, розташоване на відстані 6 км від центру міста на південь.

Маршрутна мережа Аеропорту складається з 50 напрямків

Актуальна карта авіасполучень

Напрямки на березень 2021 року: (+тривалість польотів)

 1. ЛЬВІВ-ВІДЕНЬ
 2. ЛЬВІВ-СТАМБУЛ
 3. ВАРШАВА-ЛЬВІВ
 4. СТАМБУЛ САБІХА ГЕКЧЕН-ЛЬВІВ
 5. МІНСЬК-ЛЬВІВ
 6. ЛОНДОН-СТАНСТЕД-ЛЬВІВ
 7. ЛЬВІВ-БЕРЛІН
 8. ЛЬВІВ-КАТОВІЦЕ
 9. ЛЬВІВ-МІЛАН МАЛЬПЕНСА
 10. ЛЬВІВ-ПАРДУБІЦЕ
 11. ЛЬВІВ-ДОРТМУНД
 12. ЛЬВІВ-ВРОЦЛАВ
 13. ЛЬВІВ-ЛОНДОН ЛУТОН
 14. ЛЬВІВ-ШАРМ-ЕЛЬ-ШЕЙХ
 15. ОСТЕНДЕ-БРЮГГЕ-ЛЬВІВ
 16. ЛЬВІВ-БОРИСПІЛЬ
 17. ЛЬВІВ-ХУРГАДА
 18. ХАРКІВ-ЛЬВІВ
 19. ЛЬВІВ-БОРИСПІЛЬ

АВТОБУС

Автобусом до Львова можна дістатися майже з будь-якого міста Європи чи України, адже безпосередньо до міста чи транзитом курсує досить багато рейсових автобусів чи не з кожного великого міста, містечка або села.

З терену Європейського Союзу до Львова із найбільших міст вирушає декілька рейсових автобусів. Найпростіше дістатися Львова із країн-сусідів України. Зокрема, з Польщі до Львова вирушають рейсові автобуси від таких міст як Варшава, Краків, Лодзь, Катовіце, Жешув (Ряшів), Люблін, Томашув Любельський, Перемишль.