З 11 по 14 вересня працівники Львівського конференц-бюро перебували на стажуванні в Ґданську і Кракові – двох топових МІСЕ-дестинаціях Польщі. За 4 дні львів’яни провели ряд зустрічей із представниками туристичної та МІСЕ-індустрії, відвідали виставкові та конференційні локації, а також взяли участь у Гала-вечорі з нагоди нагородження Амбасадорів Польщі.

Початком стажування стало знайомство з Туристичною організацією Ґданська (Gdanska Organizacja Turystyczna – GOT), до якої входить близько 140 членів, серед яких Gdansk Convention Bureau, PCO, туроператори, готелі та інші туристичні інституції.

Працівники LCB зустрілися з директором компанії Active Tours, що функціонує на ринку вже 28 років і є сертифікованою POT (Poland Tourism Organisation); організаторами масштабного благодійного забігу Poland Business Run та освітньо-ділового проекту Gdansk Business Week.

Представники Львівського конференц-бюро відвідали виставково-конгресовий центр Ґданська AmberExpo та оригінальну культурну інституцію Європейський Центр Солідарності. Оглянути локації вдалося під час проведення подій.

Хорошими ідеями для мотиваційних поїздок послугували відвідини замку Гнєв – історичної пам’ятки, яку відновили практично з руїн і тепер використовують у туристичних цілях, та музею Фольксвагена – 26-річного сімейного хобі, що перетворилось у бізнес.

Завершилось стажування участю в Гала-вечорі з нагоди нагородження Амбасадорів Польщі, що проходив у краківському конгрес-центрі ICE Krakow. Програма Амбасадорів Конгресів Польських діє на території всієї Польщі, а урочисте нагородження відбувається щороку в іншому місті. У 2017 році Польща обрала 17 амбасадорів, які продовжуватимуть роботу над залученням до країни нових міжнародних ділових подій.

Дякуємо за запрошення та організацію стажування Почесному Амбасадору Львова п. Мирославу Борущаку.