Львівський туристичний офіс презентував оновлену версію промоційного сайту міста Lviv.Travel. Проект націлений на промоцію туризму Львова, а також як додатковий канал доступу всіх туристичних бізнесів Львова. На даному етапі проект є зручним інструментом для перегляду важливої інформації про атракції міста, події та заклади, з можливістю прокладати власний маршрут або скористатись послугами гіда.

Сайт має 5 основних блоків:

  • Досліджуй
  • Заклади
  • Події
  • Про Львів
  • City Card

Сайт є адаптивним і доступним на будь якому гаджеті – телефони, планшети та комп’ютери з різним розширенням.

Оновлений Lviv.Travel дає можливість забронювати житло через такі сервіси як Booking.com та Expedia, а також придбати квитки на літак.

На даний момент сайт доступний двома мовами – українською та англійською. Також сайт буде доступний і іншими мовами, зокрема польською та німецькою.

Також на сайті з’явився окремий блок – гіди. Там буде міститися інформація про гідів, які отримали бейдж гіда від Львівської міської ради. В наступному релізі сайту буде можливість замовити на сайті екскурсію та обрати гіда. Також в наступний реліз сайту буде включено фільтрування подій за датою – турист зможе переглянути події не лише списком, а й сортувати події за певною датою або за обраний термін, а також придбати квитки на події. Це допоможе туристу більш якісно спланувати власну подорож до Львова.

Ще однією зручною опцією є «Wish list», в який можливо додати як подію, публікацію, так і заклади чи атракції. Підписка на сайт дає змогу цим списком вподобань поділитися через пошту або соціальні мережі, а також бути в курсі новин та подій, завдяки розсилці з сайту.

«Подальший розвиток порталу передбачає все більше залучення представників Львівського туристичного бізнесу для наповнення контенту та розвитку функціоналу порталу», – коментує директор ЛКП «Центр розвитку туризму» Віталій Кулик.

Роботи над сайтом виконувала київська компанія «Aurocraft», яка перемогла на тендері і тривали вони з вересня 2018 року по червень 2019.

Загальна вартість робіт склала 500 тисяч гривень.