Львівський психоаналітичний інститут ментального здоров’я запрошує усіх зацікавлених на третю публічну лекцію в рамках щорічної акції «Фройдівські читання у Львові».

Публічні академічні заходи на відзначання річниці з дня народження творця психоаналізу Зиґмунда Фройда для найширшого кола громадськості проводять вже багато років. У Львові ця традиція була започаткована в 2017 році, коли першу публічну лекцію на тему «Фройд для нас нині» прочитав професор, доктор медичних наук, Президент Української Спілки Психотерапевтів, Віце-президент Європейської Асоціації Психотерапії, почесний професор Університету Зиґмунда Фройда (Відень, Австрія) та Почесний Амбасадор Львова Олександр Фільц.

В 2018 році в рамках акції було представлено дві лекції за участю Ulrike Kadi (асоційований професор Університетської клініки психоаналізу та психотерапії Віденського медичного університету, психоаналітик)та Wolf Werdigier (художник, архітектор, дизайнер, гостьовий професор Pratt-Institut / Нью-Йорк).

«Фройдівські читання» – унікальна подія для України та Львова, бо до 2017 року вони проходили лише у двох містах – Відні і Вашингтоні. Після багаторічних переговорів з Міжнародним фондом імені Зиґмунда Фройда Львівський психоаналітичний інститут за ініціативи Почесного Амбасадора Львова Олександра Фільца отримав дозвіл від Наукової комісії фонду на проведення такої акції у Львові.

Цього року «Фройдівські читання у Львові» відбудуться 2 травня у Львівському національному університеті Івана Франка за участю іноземного експерта. Лекцію «Мабутнє психоаналізу» прочитає професор Susann Heenen-Wolff – навчаючий психоаналітик, супервізор Бельгійської психоаналітичної асоціації, Міжнародної психоаналітичної асоціації, професор клінічної психології, професор Католицького університету Лювену (Бельгія), професор Вільного університету Брюсселю (Бельгія).