Львівське конференц-бюро 2 вересня розпочинає прийом заявок на конкурс соціально-наукових проектів в рамках Програми «Львів науковий», який надає дофінансування наукових конференцій, що відбуватимуться у місті. Прийом заявок триватиме до 1 листопада 2019 року. Після обрання переможців Керівною Радою Програми (не пізніше ніж через місяць після завершення прийому завок) результати будуть опубліковані на сайті Львівського конференц-бюро, Львівської міської ради.

На реалізацію конкурсу з міського бюджету виділяють 250 тис. гривень. Конференції-переможці конкурсу отримають фінансову підтримку у розмірі до  25 тис. грн.

Для участі  заявники мають подати такі документи:

  1. Заявку на участь у конкурсі за обов’язковим погодженням з ректором чи проректором вищого навчального закладу або директором науково-дослідної установи.
  2. Склад організаційного комітету заходу, який подається на конкурс.
  3. Програму заходу, затверджену організаційним комітетом, вищим навчальним закладом або науково-дослідною установою.
  4. Підтвердження участі у заході доповідачів (місцевих, національних та міжнародних), виступ яких планується під час проведення заходу (наприклад, роздруківка електронного листа з підтвердженням спікера про участь у заході).

Документи на участь надсилати за адресою: 79008, м. Львів, площа Ринок, 1, офіс 416, ЛКП “Львівське конференц-бюро”. Контактний номер телефону: 032 254 60 99 (Олег Пастущак).

На фінансування соціально-наукових проектів, які реалізовуватимуться у м. Львові у 2020 році та які не мають комерційної мети, можуть подаватися вищі навчальні заклади, науково-дослідні установи та безпосередньо вчені, які планують проводити захід.

Основними критеріями під час вибору переможців у конкурсі соціально-наукових проектів є:

  • статус заходу
  • кількість учасників
  • приналежність до асоціації
  • наявність конференції в міжнародній асоціації ICCA
  • ротація між країнами
  • фінансовий внесок заявника

Програма «Львів науковий» діє вже 3 роки, і стимулює розвиток наукової, освітньої, культурної, медичної діяльності та конференц-індустрії, що разом дають додану вартість усьому міському середовищу міста. За цей час наукові інституції міста подали 130 заявок на конкурс соціально-наукових проектів. Львівське конференц-бюро профінансувало 35 заходів  на загальну суму 750 тис. грн. Найбільше переможців серед таких сфер діяльності як:  фізика, хімія, біологія, комп’ютерні науки, медицина, міжнародні відносини, право, культура.

Що ж до другої частини програми «Львів науковий» – премії Львівської міської ради талановитим вченим, то її розширили до нової Програми –  «Львівська система дослідників», яка цього року вперше запрацювала у Львові. Свої заявки на участь подали 176 дослідники, серед яких кваліфікаційна комісія обрала 62-х переможців, які вже з квітня по грудень отримуватимуть стипендії відповідно до рейтингу (від 6 до 10 тис. грн. щомісячно до кінця року). Детальніше ознайомитися з новою програмою можна на офіційному сайті.