За ініціативи Почесного Амбасадора Львова Романа Кізими, підтримки Львівського конференц-бюро до міста на конференцію з’їдуться 150 дитячих лікарів-онкологів, щоб обмінятися досвідом, новітніми практиками у боротьбі з раком. Захід запланований на період після закінчення всіх карантинних обмежень, відновлення національних, міжнародних авіасполучень. 

Головним організатор навчальних обмінів, тренінгів між лікарями онкологами є дитяча науково-дослідна лікарня Святого Юди у США (St. Jude Children’s Research Hospital), яка є лідером у лікуванні дитячого раку та інших небезпечних для життя хвороб. 

Лікарня ініціювала амбітний глобальний проект, суть якого в обміні знаннями, технологіями та організаційними навичками між лікарями з усього світу для покращення рівня лікування дітей хворих на рак. 

Щороку відбуваються навчання у 24 країнах-партнерах програми за участі місцевих лікувальних установ, провідних спеціалістів лікарні з однією метою – врятувати більше дитячих життів. 

Почесний Амбасадор Львова – Роман Кізима – є членом Євразійського альянсу дитячих онкологів програми ST Jude Global SIOP. Неодноразово брав участь у заходах лікарні в інших країнах. Тепер за його ініціативи міжнародні лікарі відвідають  Львів, де спільно з місцевими колегами ділитимуться своїм досвідом, новітніми практиками.