Почесний Амбасадор Львова Орест Зуб став організатором міжнародної конференції NOMADMANIA UA за підтримки Львівського конференц-бюро. На запрошення онлайн-підприємця з доповідями до Львова приїхали відчайдушні мандрівники з усього світу. Лектори ділилися досвідом подорожей власною автівкою, автостопом, на круїзних лайнерах, літаком. 

Мова йшла про візові вимоги для українців у різних державах, тревел-рекорди в України та закордоном, про те, як подорожувати, працюючи на звичайній офісній роботі, як відвідати всі країни світи, і скільки насправді країн у списку.

Серед спікерів були Гарі Мітсідіс – один з найактивніших мандрівників світу, засновник nomadmania.com, Войцек Домбровський – поляк, який більше 50 років подорожує з наплечником, Констянтин Симоненко – перший українець, який відвідав усі країни світу, Віталій Зорін – експерт Національного Реєстру Рекордів України, Яна Зубкова – активина мандрівниця та ще багато цікавих осіб.

NOMADMANIA UA – це конференція за участі професійних мандрівників, які кожні два роки збираються для обміну досвідом, обговорення питань розвитку сайту для мандрівників  nomadmania.com. Цей ресурс – не просто блог про мандри, а єдиний онлайн портал, який містить детальну статистику мандрівників світу, (наприклад, список українців по відвіданих країнах), пропонує власну карту світу, на якій виділяє 1281 регіон.

Минула конференція відбулася на Азорських островах (Португалія), де зібрала 12 експертів-мандрівників, які спілкувалися про критерії поділу карти світу на регіони. До уваги бралися територія, населення, культура, економіка тощо. На попередній зустрічі також згадували Україну, і питання Донбасу. Зараз поділ виглядає доволі нелогічно з точки зору історико-культурно-географічних особливостей. Комісія та українські мандрівники, зокрема Орест Зуб, мають намір внести зміни до карти для кращого осмисленого дослідження України.